Wypierzemy Twój dywan jak nikt inny

Pranie dywanów to nasza pasja, więc jeśli jesteś z Warszawy i szukasz miejsca, które da Twoim dywanom nowe, lepsze życie poszukiwania możesz uznać za zakończone. Poza doskonałym praniem dywanów oferujemy profesjonalną obsługę, ponadto w całej Warszawie słyniemy z szybkiej realizacji zamówień.

Dlaczego pierzemy dywany?

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że dywan zbiera cały brud jaki gromadzi się w naszych domach. Odkładają się w nim bakterie, kurz, piasek, włosy, pył, sierść zwierząt, a nawet ludzki naskórek, a co za tym idzie także roztocza. Alergia na te niechciane szkodniki jest szczególnie trudna do opanowania. Dlatego, by dom był miejscem dla wszystkich zdrowym i bezpiecznym dywan prać trzeba regularnie – od jednego do dwóch razy w roku. Naszą misją jest wzorowa czystość i antyalergiczne usunięcie brudu.

brudny dywan

Pierzemy dywany zarówno z włókien sztucznych (akrylowe), jak i naturalnych (wełniane, bawełniane). Nie straszna nam także długość i gęstość włosia – wypierzemy każdy dywan w całości.

Poza gruntownym i skutecznym praniem dywanów na terenie Warszawy specjalizujemy się także w czyszczeniu wykładzin, mebli tapicerowanych, neutralizacją zapachów, impregnacją, eliminacją roztoczy i przywracaniem kolorów.

Usługi specjalne

Jeśli jesteś właścicielem unikalnego dywanu orientalnego możesz być pewien, że u nas otrzyma on unikalne traktowanie. Wiemy, że pranie dywanów orientalnych to sztuka wymagająca specjalnej uwagi, indywidualnych metod i nadzwyczajnej konserwacji. Zapewniamy, że w Warszawie nikt lepiej niż my nie pierze dywanów orientalnych.

czyszczenie dywanow
Jak wyczyścić zabrudzony dywan – http://warszawa-pranie-dywanow.pl/wola – zobacz sam!

Kompleksowa obsługa

Nasza doświadczona kadra jest gwarancją profesjonalnie wykonywanej pracy i wzorowego efektu końcowego. W zależności od materiału dobieramy odpowiednie techniki czyszczenia oraz profesjonalny sprzęt i środki najwyższej jakości, bezpieczne także dla alergików. Pranie dywanów nie jest u nas powierzchowne, usuwamy nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia.

Docieramy do Klienta

Na terenie Warszawy i okolic zapewniamy usługę odbioru i odwozu czystego i suchego dywanu z powrotem do Właściciela. Pranie dywanu odbywa się w siedzibie naszej firmy w Warszawie lub na miejscu u klienta.

pranie dywnaow

Szanujemy Twój czas

W Warszawie żyje się szybko, dlatego dbamy o to, aby nasi klienci nie musieli długo czekać na idealnie czysty i świeżo wyprany dywan. Realizacja zamówień trwa u nas najkrócej w całej Warszawie. Przekonaj się o tym korzystając z naszych usług i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Zapraszamy do współpracy z solidną i profesjonalną firmą zajmującą się praniem dywanów jak nikt inny w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?