Schudnąć to nie jest wielka sztuka

Dla wielu osób, które mają nadwagę słowo schudnąć jest jakimś magicznym określeniem. Bo w końcu tego nie da się osiągnąć. To tylko w książkach i w różnych programach telewizyjnych takie rzeczy się zdarzają. Ale w rzeczywistości, naszej własnej rzeczywistości nigdy. Bo inni mogą schudnąć, ale my tego nie potrafimy. Bo tak już jest i będzie na zawsze. Nie ma innej opcji.

Muszę przyznać, że sam bardzo długo tak myślałem. Ba nawet bardziej niż długo, bo byłem otyły, przez 32 lata mojego życia. I to nawet otyły to mało powiedziane. W najgorszym, czyli najcięższym okresie byłem po prostu gruby. Tak, ważyłem w moim optymalnym okresie 132 kilogramy, co przy wzroście 178 cm jest wynikiem, że tak napiszę godnym. Ale tak było, ale już nie jest. Tak, teraz ważę 76 kilogramy, biegam, startuję w różnych biegach zorganizowanych, czyli mam moją życiową pasję. Ale, żeby było jasne.

Najpierw schudłem, a potem zacząłem biegać. Kiedy zacząłem się odchudzać, to nawet nie śniłem, że będę biegał. A o tym, że wystartuję, a co najważniejsze przebiegnę cały maraton to nawet nie śniłem. Ale tak jest. Jak do tego doszło? Użyłem tabletki na odchudzanie, które znalazłem na stronie z rankingiem spalaczy tłuszczu. Jakie one były? Zajmowały pierwszą pozycję w wielu rankingach, które zostały stworzone przez lekarzy oraz dietetyków. Warto dodać, że w trakcie stosowania suplementu, ograniczyłem jedzenie po godzinie 20-tej, oraz wykonywałem kilka ćwiczeń dziennie. Efekt, który przyniosły tabletki był niesamowity, już po pierwszym tygodniu schudłem 8 kg i straciłem 2 cm w pasie.

fit-lifestyle-athlete-person-mens-model-studying

A jaki to jest efekt?

To chyba wie każda osoba, która ma problemy ze zbędnymi kilogramami. Sam je miałem, więc wiem o czym piszę. Znam znaczenie słów silna wola i tabletki na odchudzanie. Bo sam wiele razy próbowałem. Wiele poniosłem wcześniej klęsk, bo inaczej tego nie można nazwać, ale z pomocą upartości oraz nowoczesnej medycynie w końcu się udało i wygrałem. Wygrałem z nadwagą, a kiedy ja dałem radę, to Ty także możesz. W wielu przypadkach tabletki na odchudzanie nie są takie drogie, a co najważniejsze wielu bardzo dobrych producentów umożliwia zwrot pieniędzy, jeżeli uznasz, że kuracja nie przynosi Ci efektów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?