Izopaper – słów kilka o firmie produkującej papier toaletowy

Papier toaletowy to produkt, którego każdy używa – od zwykłego robotnika począwszy na Królowej Wielkiej Brytanii – skończywszy. Niewiele osób jednak wie i zastanawia się, kto był jego wynalazcą, a był to Joseph C. Gayetty (nie licząc starożytnych Chin). W roku 1857 zaczął on sprzedawać w Stanach Zjednoczonych pierwszy fabryczny papier toaletowy. Miało to miejsce mniej więcej w czasie, kiedy upowszechniła się kanalizacja i stosowanie łazienek w domach oraz dostęp do wody bieżącej. Wszystko wiązało się zatem z XIX wieczną rewolucją przemysłową.

Producent papieru toaletowego Izopaper kontynuuje te tradycje, produkując papier toaletowy doskonałej jakości. Oprócz papieru toaletowego firma ta wytwarza również ręczniki papierowe oraz papierowe czyściwa. Są to produkty tak zwanego codziennego użytku, na które zawsze jest i zawsze będzie zapotrzebowanie. Innymi słowy każdy od czasu do czasu musi tego typu zakupy poczynić. Produkty higieniczne dobrej jakości to nie tylko komfort ich użytkowania, ale też zdrowie i higiena naszego ciała. Producent papieru toaletowego stawia przede wszystkim na dobry stosunek jakości do ceny, dlatego produkty tej firmy są nie tylko dostępne w przystępnych cenach, ale też cechują się doskonałą jakością.

toaleta - papier toaletowy

Dodatkową zaletą firmy Izopaper jest to, że wszelkie produkowane tutaj papierowe ręczniki, czyściwa, czy sam papier toaletowy są wytwarzane metodami ekologicznymi z dużą dbałością o środowisko naturalne. Firma także inwestuje w nowoczesne technologie, co pozwala na wzrost jakości wytwarzanych tutaj produktów przy zachowaniu stałych i niskich cen. Producent papieru toaletowego Izopaper to przede wszystkim rzetelne traktowanie klientów i przestrzeganie prawa polskiego oraz Unii Europejskiej. Firma swoją siedzibę ma w Małej Grzywnie, niedaleko Torunia, w województwie kujawsko-pomorskim. Na rynku istnieje od 1995 roku, kiedy to zbudowano pierwszą linię technologiczną do produkcji papieru toaletowego. Wszelkie produkty Izopaper posiadają świadectwo PZH.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?