Idealne stoły na bankiet – ale nie tylko

Firma Olsen&Berg to skandynawski, czołowy producent stołów lodowych. Nasze stoły mają proste i nowoczesne formy, które nie konkurują z eksponowanymi na nich produktami. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom klientów, dla których ekspozycje w lodzie są słusznie odzwierciedleniem jakości i świeżości serwowanych produktów. Optymalna temperatura naszego stołu po napełnieniu lodem to 5˚C.  Nasze stoły posiadają kieszenie termiczne, które spowalniają topnienie lodu.

Dlaczego warto zainwestować w nasze stoły lodowe?

Stoły lodowe przyciągają uwagę klientów ponieważ przede wszystkim kojarzą się ze zdrowiem i świeżością. Ponadto, statystycznie dużo chętniej sięgamy po chłodne napoje. Nasze stoły są ponadto bardzo funkcjonalne i nastawione na sprzedaż impulsywną. Produkty eksponowane na naszych stołach wyzwalają w klientach natychmiastową chęć posiadania ich i zakupy dokonywane są spontanicznie, bez większego zastanowienia. Przeprowadzone dotąd ankiety wskazują, że stoły lodowe Olsen&Berg mogą zwiększyć obrót firmy nawet o 123%.

stoly-6

Gdzie najlepiej sprawdzą się nasze produkty?

Profesjonalne stoły lodowe Olsen&Berg mogą być stosowane w różnych branżach. Idealnie sprawdzą się jako stoły cateringowe, a także w hotelach podczas bankietów i imprez przy grillu. Na naszych stołach perfekcyjne prezentują się chłodne napoje także w kawiarniach, wszelkich punktach sprzedaży sezonowej i we fresh-pointach. Stoły lodowe można wykorzystywać także w restauracjach, gdzie z powodzeniem przyczynią się do wzrostu obrotów ze sprzedaży na przykład świeżych, chłodnych koktajli owocowych lub piwa, jako osobne punkty handlowe. Stoły lodowe Olsen&Berg są oczywiście także idealnym rozwiązaniem w sklepach, gdzie służą za praktyczną i mobilną formę ekspozycji. Świeże ryby nigdzie nie wyglądają bardziej apetycznie!

Dodatkowe zalety stołów Olsen&Berg

Nasze stoły w bardzo prosty sposób można w całości wyczyścić przy pomocy szmatki. Pozwala na to nieskomplikowana konstrukcja stołu z pełnym dojściem do wszystkich zagłębień. Nasze stoły świetnie znoszą także czyszczenie ciśnieniowe. Stoły lodowe Olsen&Berg posiadają lekką konstrukcję i dzięki temu mogą być z powodzeniem składane i rozkładane przez jedną osobę. Po złożeniu nogi chowają się całkowicie w korpusie wanny lodowej. Stoły mogą być bez obaw składowane zarówno pionowo, jak i poziomo.

Oferta stołów lodowych Olsen&Berg

Z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać odwiedzając stronę https://olsenberg.pl. Prezentujemy tam stoły Olsen&Berg w różnych rozmiarach i w różnej kolorystyce. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem i do zakupów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?