Idealne miejsce na wesele w Krakowie

Dobra organizacja = udane wesele.

Organizacja wesela to zdecydowanie niełatwa sztuka, która może napsuć sporo nerwów początkującym. Z tego też powodu ciekawą opcją dla osób mieszkających w Krakowie i okolicach okazuje się być wybór Hotelu Witek jako miejsca weselnego. Obiekt ten oferuje kompleksową organizację imprezy dla nawet ogromnej liczby osób, dzięki dobremu położeniu hotelu oraz spełnieniu przez niego wysokich norm. Co ciekawe, dzięki skorzystaniu zarówno z oferty gastronomicznej, hotelowej, jak i wynajęciu sali można liczyć na super rabaty, które sprawią, że cena będzie relatywnie niska. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat – koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

wedding-2589802_1280

Zalety wesela w hotelu Witek

Dla większości osób już sam temat, jakim jest wesele Kraków kojarzy się z dużym kosztem, niewielką liczbą gości, czy trudnymi warunkami dojazdu dla nich, niekoniecznie jednak tak musi być. Hotel Witek bowiem posiada całą masę cech, które zdecydowanie przemawiają za wybraniem właśnie tego miejsca do organizacji najważniejszej w życiu uroczystości, a są to:

  • świetna lokalizacja, w pobliżu znajduje się autostrada A4, droga krajowa nr 79 oraz lotnisko Kraków Balice, co pozwoli wszystkim gościom na wygodny i łatwy dojazd,
  • niska cena całej usługi, dzięki powierzeniu wszystkiego znakomitemu menedżerowi, który przygotował już setki wesel,
  • świetne zaplecze hotelowe, pokoje dla gości mają wysoki standard, są niezwykle komfortowe,
  • dogodna infrastruktura – posiadamy nie tylko piękną i wielką zarazem salę balową, ale także urokliwy ogród, altanę, czy grilla,
  • ogromny parking, mieszczący aż 350 samochodów, co pozwoli na zorganizowanie wesela z prawdziwego zdarzenia,
  • wyborna restauracja, znajdująca się w tym hotelu, która serwuje rozmaite dania kuchni europejskiej.

Hotel dla pary w Krakowie

Oczywiście są to tylko najważniejsze kwestie dotyczące tego hotelu, jednak już one sprawiają, że nie można przejść obojętnie obok tak ciekawie skrojonej oferty.

Czy na pewno ta oferta jest warta uwagi?

Wątpliwości przy podejmowaniu decyzji są zawsze, nawet w przypadku tak ciekawej propozycji organizacji wesela – to zrozumiałe. Nie mniej jednak setki zadowolonych klientów, których liczne opinie znajdziecie Państwo w Internecie mówią same za siebie. Nasz hotel wyprawił już mnóstwo imprez weselnych, z radością umożliwiając komfortową i nieziemską zabawę tysiącom gości z Polski i świata. Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z obsługą hotelu Witek, w celu zdobycia szczegółowych informacji na ten temat, a z pewnością będziecie Państwo zachwyceni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?