Ostatni dzień wolności, czyli organizacja wieczoru kawalerskiego

O wieczorze kawalerskim często mówi się, że jest to ostatni dzień wolności. Przyszły pan młody ma wtedy „pozwolenie” na zabawę. Następnie musi dostosować się już do życia w małżeństwie. Warto zatem spędzić ten ostatni dzień w szalony sposób, na zabawie bez ograniczeń. Nie oznacza to jednak, że zabawa ma być podobna do tej, którą ogląda się w zagranicznych filmach. Skończenie wieczoru kawalerskiego z tatuażem na twarzy nie jest do końca przemyślanym sposobem na ciekawy look podczas ślubu. W jaki sposób można spędzić ten wieczór i jak go zorganizować?

Organizacja kawalerskiego

Wieczór kawalerski najczęściej organizuje świadek lub najbliżsi znajomi pana młodego. Dobrze, jeżeli organizują go osoby, które najlepiej go znają i tym samym wiedzą, z jakiej atrakcji wieczoru cieszyłby się najbardziej. Grunt to spędzenie wieczoru kawalerskiego w dobrym towarzystwie. Zatem osoby uczestniczące powinny wcześniej ze sobą uzgodnić wszystkie kwestie. Najlepiej zrobić to podczas spotkania lub poprzez komunikator internetowy. Wyjeżdżając z miasta, warto pamiętać o transporcie oraz zarezerwowaniu dużego apartamentu z możliwością elastycznego wymeldowania się. Chcąc spędzić wieczór kawalerski na konkretnej zabawie, warto sprawdzić z wyprzedzeniem czy rezerwacje wybranych miejsc nie są konieczne.

balonem w kawalerski

Atrakcje wieczoru kawalerskiego

Podczas wieczoru kawalerskiego można robić wszystko, bez ograniczeń. Najczęściej jednak panowie wybierają klub nocny lub taki, w którym oferowany jest striptiz. Panią, która zaprezentuje specjalny taniej, można zamówić także do pokoju czy wynajętego apartamentu. Dużym zainteresowaniem cieszą się także atrakcje typu przejażdżka sportowym samochodem, skok ze spadochronu, wyjście do kasyna czy laserowy paintball. Można śmiało zaryzykować, że w tym dniu, nie ma nieciekawej atrakcji. Warto jednak puścić wodzę fantazji, aby w ten wyjątkowy wieczór się nie nudzić. Wszystkie możliwości, można wcześniej sprawdzić na www i tym sposobem przekonać się, która atrakcja będzie najciekawsza i która będzie się opłacała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?