Jak znaleźć odpowiedni projekt gotowy wymarzonego domu?

Gdyby każdy mógł zaprojektować wymarzony dom, wiedza architektów musiałaby być bardzo przystępna i niezbyt skomplikowana. Faktem jest jednak, że wyszukując odpowiedni projekt domu, zwykle nie zdajemy sobie sprawy z ogromu wiedzy, jaka zawarta jest w każdym, przeglądanym rzucie budynku. Im więcej ofert przejrzymy, tym większą posiadamy świadomość, na co zwrócić uwagę, ale bez specjalistycznej, architektonicznej wiedzy nie stworzymy projektu. 

Projekt gotowy, czy indywidualnie tworzony na zamówienie?

Najistotniejszą kwestią przy podjęciu decyzji, czy zdecydujemy się korzystać z gotowego projektu domu, czy też będziemy wspólnie w architektem opracowywać wymarzone cztery kąty, zależy przede wszystkim od kwestii finansowej. Projekty gotowe, do których z reguły należy odrobinę dostosować swoje wymagania, wiążą się z mniejszym nakładem finansowym, niż decyzja o indywidualnie tworzonym projekcie. Będąc na etapie przeglądania wielu ofert, doskonałym pomysłem będzie odwiedzenie strony internetowej Biura Projektowego Dominanta.

Projekty domów Dominanta, czym się wyróżniają?

Projekty domów Dominanta tworzone są przez znakomitych specjalistów, od wielu lat dzielących się z inwestorami swoją wiedzą techniczną i doświadczeniem w projektowaniu oraz realizacjach wielu domów, które na podstawie dokumentacji biura Dominanta zbudowane zostały w różnych częściach Polski.

Wieloletnie doświadczenie oraz otwartość na nowoczesny styl w budownictwie, wyróżnia projekty domów Dominanta na tle konkurencyjnych ofert. Projekty Dominanta są zróżnicowane pod względem powierzchni, stylistyki budynków, możliwości dostosowania do wielkości działki budowlanej.

tanie projekty domow

Dla niedużych rodzin trzy, czteroosobowych przygotowano funkcjonalne projekty domów, w granicach od 72,56 m² do prawie stu metrów². Większe rodziny mogą liczyć na bogatą ofertę domów około 150 metrowych i większych. Każdy z projektów domów Dominanta jest zaprojektowany funkcjonalnie, architekci zadbali o umieszczenie garażu, najczęściej w bryle budynku, praktyczne pomieszczenia gospodarcze oraz przede wszystkim przestronną strefę dzienną, która zachęca do wspólnego spędzania czasu.

Zalety projektów Dominanta:

Poza niewątpliwymi walorami praktycznymi projektów, istotne jest, iż decydując się na zakup projektu, możemy skorzystać z atrakcyjnych promocji, a dokumentacja, którą otrzymuje klient jest w pełni dopracowana – cztery egzemplarze projektu architektoniczno – budowlanego z wieloma dodatkami, a czas oczekiwania na przesłanie projektu to zaledwie kilka dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?