Dawno planowany remont dachu

Długo zwlekaliśmy z remontem dachu, który swoje już przeżył i zaczynał przeciekać i na dodatek nieestetycznie wyglądał. Na tle innych domów z sąsiedztwa, nasz dom wypadał blado, więc postanowiliśmy to zmienić. W głowie mieliśmy ciągle pytanie : „jaką blachę wybrać, jaka będzie najlepsza, jakiej firmy itd”. Nasze poszukiwania były mozolne, szukaliśmy rad u znajomych i rodziny, ale ciągle czuliśmy niedosyt, nie o taki efekt nam chodziło. Aż pewnego dnia, podczas codziennego rytuału przeglądania wyników wyszukiwarki Google pod hasłem Ruukki Rzeszów, natrafiliśmy na produkty marki Ruukki.

Byliśmy oczarowani wyborem, jakością i estetyką tych blach, które momentalnie skradły nasze serca. Jak kobieta się uprze, to mężczyzna nie ma nic do gadania, tak było i w tym przypadku. Zaczęłam przeglądać zdjęcia domów z blachą tej firmy i coraz bardziej upewniałam się w wyborze. Przeczytałam sporo pochlebnych opinii, które upewniły mnie w przekonaniu, że nie będę żałowała tej decyzji. Ze strony pobrałam wszelkie namiary i kontakty i szybko skontaktowaliśmy się z firmą, podaliśmy metraż dachu i otrzymaliśmy atrakcyjną ofertę.

Bez zastanowienia dokonaliśmy zakupu i zamówiliśmy firmę do zmiany dachu. W przeciągu tygodnia, nasza blacha była już u nas, byliśmy już wtedy zadowoleni, a gdy ujrzeliśmy nasz dom z nowym pokryciem, oniemieliśmy. Wyglądał przepięknie, blacha pięknie się błyszczała, dom wyglądał całkiem inaczej, jakby otrzymał nowe życie. Teraz, gdy nas ktoś prosi o polecenie jakiejś firmy z blachami, bez chwili zastanowienia polecamy produkty Ruukki. Sporo naszych znajomych poszło w nasze ślady, za naszą namową i nie żałują tej decyzji. Blachy te są produktem na lata, są dobrą inwestycją, która procentuje. Dlatego nie warto żałować pieniędzy, bo kupując tańsze produkty, z nieznanych firm, ryzykujemy to, że po 2 latach mogą one straszyć, zamiast cieszyć oko. Warto zaufać sprawdzonej, rzetelnej firmie, z kilkunastoletnim doświadczeniem, jaką jest Ruukki i już potem nie pluć się w brodę.

Produkty zamawialiśmy w firmie Hydromax z Rzeszowa – Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?